Новорічна краса на подвір’ї університету

Традиційно на День Святого Миколая по всій Україні відбуваються урочисті відкриття новорічних ялинок. Підтримують цю традицію і в нашому університеті, причому роблять це цілком в руслі сучасних екологічних трендів – не ставлять зрубані дерева чи встановлюють штучні, а прикрашають живі ялинки.

Так, 19 грудня Студпрофком ЦДПУ імені В.Винниченка та Студентська рада спільними зусиллями перетворили подвір'я університету на справжню новорічну казку. Ялинки між дво- та п’ятиповерховим корпусами прикрасили святковим дощиком, сніжинками та "handmade" іграшками. Тепер ці красуні милують око численним перехожим, дарують святковий настрій та налаштовують студентів і викладачів на вдале завершення навчального семестру.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"