У ЦДПУ імені В. Винниченка вручили дипломи магістрам

29 грудня в актовій залі ЦДПУ імені В. Винниченка відбулося свято вручення магістерських дипломів. Цього року закінчили навчання 560 магістрантів, серед них 115 студентів – з відзнакою, і саме вони були головними героями урочистої церемонії.

Окрему відзнаку ректор університету, професор Олег Анатолійович Семенюк вручив випускнику спеціальності «Комп’ютерні науки» Володимиру Міхову (фізико-математичний факультет), який має одним з найвищих показників успішності навчання – 97,3%. А почесний гість свята – народний депутат Костянтин Яриніч нагородив Грамотою Верховної Ради України Ольгу Щурову (психолого-педагогічний факультет) на відзначення її волонтерської діяльності. Також Костянтин Володимирович виконав ще одну надзвичайно приємну місію, але вже стосовно викладачів ЦДПУ імені В. Винниченка – вручив Грамоту Верховної Ради України за заслуги перед українським народом проректору з науково-педагогічної роботи Євгену Олександровичу Клоцу.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"