Ректор ЦДПУ імені В. Винниченка прозвітував перед трудовим колективом

20 лютого в актовому залі університету відбулася конференція трудового колективу, головним питанням якої був звіт ректора про результати виконання контракту за 2018 рік.

У своєму виступі ректор ЦДПУ імені В. Винниченка, професор Олег Семенюк, зокрема, висвітлив питання контингенту студентів, співпрацю з органами студентського самоврядування та роботу з іноземними студентами; розповів про досягнення науковців університету, а також про роботу з поліпшення матеріально-технічної бази.

Після того делегати конференції шляхом таємного голосування визначали: схвалюють вони звіт ректора або ні. Як повідомила лічильна комісія, було роздано 262 бюлетені, 3 з яких виявилися недійсними. У підсумку 218 осіб (83,2%) звіт ректора схвалили, 41 делегат (15,65%) – ні.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"