МАГІСТРАНТКИ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ВИБОРОЛИ ВИСОКІ НАГОРОДИ НА КОНКУРСІ ДИЗАЙНЕРІВ!

Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу дизайнерів «Мода без кордонів» Тетяну Босу та Ірину Кудревич, магістранток спеціальності Трудове навчання та технології, які навчаються на фізико-математичному факультеті Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Диплом І ступеня у номінації Прет-а-порте Де люкс отримала Тетяна Боса за колекцію «Аурелія».

Диплом І ступеня у номінації Відкриття Року та диплом ІІІ ступеня у номінації Прет-а-порте отримала Ірина Кудревич за створену колекцію «Реінкарнація».

Свої творчі задуми наші дизайнерки втілювали під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності Абрамової Оксани Віталіївни.

Пишаємося нашими переможницями!!!

Фото Марина Стеба

Інформацію надано факультетом математики, природничих наук та технологій