Призначення обласної стипендії студентам ЦДПУ

11 листопада 2021 року на засіданні комісії з питань призначення обласної стипендії студентам закладів вищої, фахової передвищої освіти та учням закладів професійної (професійно-технічної освіти) Кіровоградської обласної державної адміністрації відбувся розгляд матеріалів претендентів.

Вітаємо наших студентів, які посіли призові місця:

• Куріщенко Марію Юріївну, студентку факультету фізичного виховання, за зайняте І місце у номінації “За спортивні досягнення”;

• Бричку Максима Ігоровича, студента факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій, за зайняте ІІ місце у номінації “За творчі досягнення”;

• Крушеніцького Владислава Сергійовича, студента факультету історії, бізнес-освіти та права, за зайняте ІІІ місце у номінації “За наукові, освітні досягнення та досягнення у здобутті професії”

Бажаємо переможцям подальших навчальних, наукових, творчих звершень на шляху професійного становлення!

Інформацію надано навчально-науковим відділом