Наука

ЦДПУ підписав меморандум про співпрацю з індонезійським Університетом комп’ютерних наук і технологій

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка та Університет комп’ютерних наук і технологій STEKOM (Семаранг, Центральна Ява, Індонезія) підписали меморандум про співпрацю. Висловлюючи намір спільно розвивати й розширювати співробітництво в галузі освіти та наукових досліджень, сторони погодилися на:

• наукове співробітництво, спільні дослідження та консультаційну діяльність.

• обмін студентами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти для стажування, наукової, культурної та академічної діяльності.

• обмін академічним, науковим та адміністративним персоналом для обміну досвідом, тренінгів, стажувань тощо.

• прийом студентів до бакалаврату.

• співробітництво в інших сферах, що становлять взаємний інтерес.

Університет наук та комп’ютерних технологій (СТЕКОМ) є приватним вищим навчальним закладом у м. Семаранг, Центральна Ява, Індонезія. Має кілька бакалаврських і дипломних програм із комп’ютерних наук, графічного дизайну, бізнесу та підприємництва.

Сайт Університету комп’ютерних наук і технологій STEKOM

fU1    fU2