Наука

Відбувся семінар “Перспективи участі в конкурсному відборі наукових проєктів та науково-технічних розробок, які виконуються за рахунок державного бюджету”

Проректором з наукової роботи д. психол. н, доц. Клочек Л. В. та к. геогр. н., доц. Сільченко Ю. Ю. 20 жовтня проведено онлайн семінар щодо підготовки проєктів на щорічний конкурсний відбір фундаментальних, прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок, які виконуються за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

На семінарі розглядались питання присвячені критеріям проведення конкурсного відбору, етапам проведення конкурсу, алгоритму подачі документів та особливостям заповнення форм проєктів.

Матеріали семінару для ознайомлення розіслані на кафедральні електронні пошти. Всім зацікавленим науковцям щодо участі в конкурсі наукових проєктів звертатися до наукового відділу університету (координує Сільченко Юлія Юріївна, кабінет 213).