Вельмишановні пані і панове, дорогі колегині і колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ХIV Міжнародній науково-практичній конференції «Мови і світ: дослідження та викладання», яка відбудеться 19-20 березня 2020 року на факультеті іноземних мов Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (ЦДПУ) міста  Кропивницький.

До участі в конференції запрошено провідних зарубіжних фахівців.

ДО ПОЧАТКУ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ  планується опублікування статей у Наукових записках Центральноукраїнського  державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Серія Філологічні науки.

Збірник внесено до Переліку ВАК України наукових фахових видань з філологічних наук та проіндексовано в міжнародних науково-метричних базах: INDEX COPERNICUS (IC), Google Scholar.

Електронну версію збірника включено до баз Національної бібліотеки України ім. В.І.Вернадського. Редакція журналу здійснює отримання та реєстрацію DOI для статей.

Інформаційний лист (українською мовою)

Інформаційний лист (англійською мовою)