Національна академія наук України оголошує конкурс на здобуття золотої медалі імені В.І. Вернадського від НАН України. Конкурс триватиме до 12 листопада 2018 року.

Інформацію надано науковим відділом
 

Національна академія наук України оголошує конкурс на здобуття премій для молодих учених і студентів закладів вищої освіти за наукові роботи.

Інформацію надано науковим відділом
 

Призначення академічних стипендій здобувачам вищої освіти Університету рішенням Стипендіальної комісії ЦДПУ імені Володимира Винниченка (протокол №70 від 05 липня 2018 року).

Інформацію надано науковим відділом
 

Кафедра теорії і методики фізичного виховання має честь запросити
Вас до участі в пленарному засіданні ХХІV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Фізичне виховання і спорт в навчальних закладах України на сучасному етапі: стан, напрямки та перспективи розвитку»

Інформацію надано факультетом фізичного виховання
 

Запрошуємо викладачів та студентів ЦДПУ ім. В. Винниченка взяти участь в онлайн-опитуванні, присвяченому темі підвищення кваліфікації й сертифікації педагогічних працівників, що проводиться Міністерством освіти і науки України за підтримки Міжнародного благодійного фонду “Відродження” і Фонду народонаселення ООН в Україні.

Інформацію надано науковим відділом
 

Шановні студенти та викладачі!

16 травня 2018 року о 12.40 в аудиторії 214 7-поверхового корпусу відбудеться звітна конференція наукового студентського товариства за 2017-2018 навчальний рік.

Ректорат

Інформацію надано науковим відділом
 

Для створення позитивного іміджу та з метою успішного позиціонування університету на ринку освітніх послуг оголошується  конкурс на краще гасло українською та англійською мовами.

Інформацію надано науковим відділом
 

"Шановні колеги! Запрошуємо до участі в Х міжнародній науково-практичній конференції та ХХV всеукраїнських педагогічних читаннях "Творча спадщина Василя Сухомлинського у вітчизняному та міжнародному вимірах", які відбудуться 4-5 жовтня 2018 року в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винничченка."