27 липня 2020 року Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс на зайняття вакантної посади ректора Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.

 

Державна установа «Український інститут розвитку освіти» формує базу експертів навчальної літератури у галузі початкової освіти, базової середньої освіти, психології, мовної культури, освіти національних меншин, книжкового дизайну, антидискримінаційного законодавства з метою експертизи підручників для 4-6 класів.

Інформацію надано науковим відділом
 

Cоціальна програма Scholarship запрошує студентів Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка взяти участь у конкурсі на здобуття грантів на навчання в українських закладах вищої освіти.

Scholarship бере на себе оплату навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних та прагне знайти талановитих молодих спеціалістів.

Інформацію надано науковим відділом
 

Ти готовий бути справжнім GUARDIAN відмінного журналістського матеріалу?
3-7 серпня 2020 року

Команда Академії української преси запрошує приєднатися до онлайн медіалабораторії, щоб розповісти про найсучасніші підходи та стати твоїм п’ятиденним провідником у світі медіа. Разом будемо створювати вірусний контент, пробувати писати тексти різних жанрів, знімати влоги, інтерв'ювати та нахабніти!
Нічого не бійся. Реєструйся. Тому що неідеальна дія краще ідеальної бездіяльності!

 

Міністерство освіти і науки України анонсує безкоштовні вебінари впродовж липня 2020 року для знайомства з базою даних Scopus, пошук інформації в ній, ScienceDirect та створення профілю автора у Scopus. Вебінари відбуватимуться українською мовою. Інформація, яку буде представлено під час вебінарів, буде корисною керівникам установ, членам редколегій, науковим співробітникам, викладачам, аспірантам та студентам. 

 

Триває конкурс на отримання 20 стипендій для здобуття базової вищої освіти та магістратури, а також 5 для навчання у аспірантурі у вишах Республіки Сербія. Стипендії у розмірі 15 000, 00 динарів на місяць.призначаються терміном до 12 місяців у 2020/2021 навчальному році.

 

Стипендія здобувачів вищої освіти, призначена з 1 липня 2020 р. на І семестр 2020/2021 н.р. відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2004 р. № 882 (зі змінами)

 

Необхідні лінки для он-лайн-зустрічей з експертами 17-19 червня 2020 року щодо проведення акредитаційної експертизи з використанням технічних засобів відеозв'язку освітньо-професійної програми «Правоохоронна діяльність» зі спеціальності 262 Правоохоронна діяльність за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.