"Шановні колеги! Запрошуємо до участі в Х міжнародній науково-практичній конференції та ХХV всеукраїнських педагогічних читаннях "Творча спадщина Василя Сухомлинського у вітчизняному та міжнародному вимірах", які відбудуться 4-5 жовтня 2018 року в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винничченка."

 

 

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в роботі ХХІV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Фізичне виховання і спорт в навчальних закладах України на сучасному етапі: стан, напрямки та перспективи розвитку», яка відбудеться 18-19 травня 2018 року об 11.00 в ауд. № 29 факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Інформацію надано факультетом фізичного виховання
 

17-19 квітня 2018 року в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка проводиться другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності ”Музичне мистецтво” серед студентів вищих навчальних закладів. 
Запрошуємо всіх охочих!

 

Шановне студентство! Запрошуємо Вас до участі в роботі ХVІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми фізичної культури, олімпійського й професійного спорту та реабілітації у навчальних закладах України», яка відбудеться 17-18 травня 2018 року об 11.00 в ауд. № 46 факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

 

Управляння містобудування та архітектури Міської ради міста Кропивницького має завдання створити Програму регенерації фортеці Святої Єлисавети, як візитівки нашого міста, пам'ятки архітектури та містобудування національного значення "Земляні укріплення Єлизаветинської фортеці" (1754 р., охоронний № 252-Н/5).

 

24 сесія EU Study Days (Єврошкола). Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ запрошують на 24 сесію EU Study Days, яка відбудеться 19-22 квітня 2018р. у Чернігові.

 

22 березня 2018 року (четвер) о 12:40 (IV пара) у бібліотеці університету (зала для науковців, 3-й поверх) відбудеться літературно-музична імпреза з нагоди дня народження Ліни Костенко!

Запрошуємо всіх охочих!

 

27 березня 2018 року  о 1240 в актовій залі університету відбудеться звітна наукова конференція за 2017 рік.

До участі запрошуються викладачі, докторанти й аспіранти університету.

Ректорат