Запрошуємо науковців, аспірантів, здобувачів закладів вищої освіти та науково-дослідних установ, а також практичних працівників, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері юридичних наук, до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми національного законодавства», яка відбудеться 20 квітня 2023 року на базі Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

 

Приймальна комісія ЦДУ ім. В. Винниченка презентувала основні вимоги до Правил прийому на навчання 2023 року, укладені відповідно до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році, затвердженого наказом МОН України № 276 від 15.03.2023 р.

 

Оголошення! Звітно-виборні збори молодих вчених ЦДУ переносяться у зв'язку з виробничою необхідністю.

Про дату проведення зборів буде повідомлено додатково.

 

12-14 квітня 2023 р. в Одеському національному технологічному університеті пройде V-та Всеукраїнська науково-методична конференція «Забезпечення якості вищої освіти».
Для участі у конференції необхідно заповнити гугл-форму для реєстрації за посиланням.

Лист-запрошення

 

До уваги молодих вчених та аспірантів Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка!
23 березня 2023 року (четвер) о 15.00 відбудуться звітно-виборні збори молодих вчених ЦДУ.

 

Запрошуємо науковців, педагогів, методистів, учителів мистецьких дисциплін, досвідчених викладачів-практиків, студентів, магістрантів, аспірантів, стейкхолдерів, науковців-початківців взяти участь у роботі І Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції  «Мистецтво без кордонів: творчі діалоги», що відбудеться в рамках проведення міжнародного багатожанрового конкурсу-фестивалю «Співограй» 11 квітня 2023 року.

 

Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка запрошує до участі у конкурсі-фестивалі учнів загальноосвітніх закладів, дитячих музичних шкіл, шкіл мистецтв, центрів та студій дитячої та юнацької творчості; студентів мистецьких (музичне, хореографічне, образотворче, театральне мистецтво) та інших спеціальностей, аматорів, бардв та усіх, хто любить мистецтво і творить його.

 

«Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Університетом Collegium Civitas, Варшава організовує міжнародне науково-педагогічне онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників.