В зв’язку із внесенням поправок до визначених квот для працівників груп структурних підрозділів Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка з числа штатних працівників, які не є науково-педагогічними працівниками для обрання представників для участі у виборах ректора університету, прийнято рішення провести перевибори делегатів в деяких підрозділах згідно нових квот.

 

Затверджено та введено в дію ПРАВИЛА ПРИЙОМУ на навчання для здобуття вищої освіти в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка в 2021 році (рішення Вченої ради ЦДПУ імені Володимира Винниченка від 28 грудня 2020 року (протокол № 6); наказ в.о. ректора №163-ун від 28.12.2020 р.).

 

взяти участь у роботі
V Міжнародної науково-практичної
Інтернет-конференції
«Іноземна мова у професійній підготовці спеціалістів:
проблеми та стратегії»

 

Шановні студенти-магістри!
28-31 грудня 2020 року
в дистанційному режимі відбудеться навчальна практика «Засоби дистанційної освіти».

Електронний доступ (розклад)

Окремий файл із завданнями практики

 

для подорожей або професійного спілкування? Підготуватись до складання ЗНО, ЄВІ чи міжнародних іспитів?

Детальніше

 

Спілка Англійської Мови та Американський Дім в Україні оголошують про початок Всеукраїнського конкурсу з ораторського мистецтва. Конкурс триватиме з листопада 2020 року по березень 2021 року. Конкурс проводиться англійською мовою.

 

12-13 листопада 2020 року Національним агентством кваліфікацій за підтримки Міністерства освіти і науки України відбудеться форум: “Людський капітал: новий порядок денний”.

Інформацію надано науковим відділом
 

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка оголошує прийом заяв на складання екзаменів кандидатського мінімуму з філософії, іноземної мови та спеціальностей.