ПРЕМІЯ ЗА КОРОТКІ ПРОЗОВІ ТВОРИ

Відділ міжнародний зв'язків університету повідомляє про можливість подачі документів на отримання премії закороткі прозові твори від Інституту німецької культури та історії Південно-Східної Європи.

Розмір гранту: 1 500 євро для кожного з творів
Дедлайн: 29 Лютого 2020
Електронна адреса: spiegelungen-literaturpreis@ikgs.de
Веб-посилання: https://bit.ly/341DtJ7

Інститут німецької культури та історії Південно-Східної Європи при Мюнхенському університеті імені Людвига-Максиміліана (нім. Institut für deutsche Kultur und Geschichte Südosteuropas, IKGS) оголошує на 2020 рік конкурс на отримання премії німецького видання «Віддзеркалення» за мініпрозу німецькою, румунською та українською мовами. Три визначені фаховими журі найкращі твори будуть перекладені відповідно на дві інші мови й опубліковані у виданні «Spiegelungen» та інших літературних журналах.

З нагоди 100-річчя з дня народження Пауля Целана та 50-ї річниця від його смерті ми хочемо привернути увагу до тих культур та світів, які були важливі для формування цього автора, котрий належить до найвидатніших німецькомовних поетів та поеток другої половини 20-го століття. Літературний конкурс «Мікроліти: потойбіч Целана» покликаний заохотити сучасних письменниць та письменників дослідити цей мовно-культурний простір – почерез кордони, часові й мовні межі, та ословити своє осмислення й сприйняття у формі міні-жанру на стику прози й лірики.

Учасниці й учасники можуть надсилати тексти українською, німецькою чи румунською мовами, що досі не були опубліковані. Довжина текстів не повинна перевищувати 3000 знаків (з пробілами). Всі тексти мають бути анонімізовані. До тексту потрібно додати коротку біографічну довідку. Термін подачі – до 29 лютого 2020 року. Умови участі: 

  • тексти повинні бути написані ними одноосібно або, у випадку колективного написання, це має бути виразно зазначено;

  • тексти та їх частини не повинні бути надруковані раніше, також онлайн;

  • надсилаючи тексти на конкурс, учасники та учасниці дають свою згоду персонально зачитувати свої тексти на церемонії вручення премії та на друк цих текстів у виданнях, що їх визначає IKGS. 

Підтвердження про отримання IKGS не надсилає. Співробітниці та співробітники видання та Iнституту не допускаються до участі в конкурсі. Юридичний шлях виключений.

Тексти у форматі PDF просимо надсилати на е-мейл або поштову адресу IKGS, вказавши тему Spiegelungen-Literaturpreis: spiegelungen-literaturpreis@ikgs.de або ж на поштову адресу Iнституту: Institut für deutsche Kultur und Geschichte Südosteuropas an der LMU München Halskestraße 15, D-81379 München Deutschland / Німеччина Редакція видання відтак надсилає всі тексти організаторам-партнерам в Україні та Румунії для оцінки журі.

Інформацію надано науковим відділом