До уваги студентів та викладачів університету!

Відділ міжнародний зв'язків університету повідомляє про можливість українським студентам отримати стипендії для навчання в Угорщині.

Уряд Угорщини надає українцям до 100 стипендій для продовження навчання за кількома програмами: для бакалаврів, магістрів та аспірантів.

Термін подачі заявок15 січня 2020 року.

За інформацією Міністерства освіти і науки, передбачається наступний розподіл стипендій:

• 40 стипендій для бакалаврських та магістерських програм за гуманітарними, суспільствознавчими, технічними та медичними напрямами підготовки;
  • 20 стипендій для магістерських програм повного циклу за технічним та медичним напрямами;
  • 40 стипендій щороку для навчання в аспірантурі у будь-якій галузі, що становить інтерес.

Звертаємо увагу, що цьогоріч відбулись зміни у процедурі подачі заявок. Зокрема, апліканти, які подали заявки для навчання в аспірантурі у будь-якій галузі, не можуть одночасно подаватись на навчання за магістерськими або бакалаврськими програмами. Важливо, що окрім того, вони мають мати керівника в університеті, що приймає, а також відвідувати курс «Угорська мова як іноземна».

Детальна інформація про програму розміщена на сайті www.tka.hu/international-programmes