Оголошення

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із спеціальності «Історія та археологія»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України за № 1271 від 04.10.2019 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей у 2019/2020 навчальному році» Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка призначено базовим навчальним закладом з проведення ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія та археологія».

1. Інформаційний лист

2. Вимоги до оформлення конкурсних робіт

3. Відомості про автора та наукового керівника конкурсної роботи

Результати ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Історія та археологія»