ДО 90-РІЧЧЯ ЛІНИ КОСТЕНКО

факультет філології та журналістики ЦДПУ імені Володимира Винниченка
оголошує конкурс на кращий відеокліп за мотивами творів Ліни Костенко «КОСТЕНКІАНА-2020»

Поезія геніальної Ліни Костенко є невичерпним джерелом для створення відеокліпів, тому що:

• вирізняється своєю візуальністю та кінематографічністю;

• кожна поезія має свій сюжет, свій внутрішній конфлікт, який треба відчути, зрозуміти і знайти якнайкращу мистецьку форму для його вираження;

• творчість поетеси має широкий жанрово-стильовий спектр – історична, пейзажна, філософська, любовна лірика, що дає широкі можливості для її відеоінтерпретації.

УМОВИ КОНКУРСУ:

• до участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів, студенти вищих навчальних закладів та, зрештою, всі, хто відчуває внутрішній потяг до творчості. Крайній термін подачі відеороботи – 8 березня 2020 року.

• конкурсний відеоматеріал хронометражем не більше 5 хвилин необхідно розмістити у вільному доступі на відеохостингу YouTube, посилання разом із заявкою надіслати куратору конкурсу Єлизаветі Єрещенко на адресу [email protected];

• у заявці вказати: назву конкурсної роботи, прізвище та ім’я, контакти автора (авторів).

• представлений відеокліп повинен обов’язково містити титри із вказівкою на назву твору та імена авторів кліпу.

ВИЗНАЧЕННЯ І НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

• роботи оцінюватиме експертне журі у складі викладачів кафедри української та зарубіжної літератури та кафедри видавничої справи, редагування і журналістики, журналісти, письменники;

• урочисте вручення переможцям конкурсу почесних дипломів та подарунків відбудеться на традиційному заході, присвяченому Дню народження Ліни Костенко (19 березня 2020 р., о 12.30 год., читальний зал на 3-му поверсі наукової бібліотеки університету);

• роботи переможців увійдуть до золотого фонду методичних розробок для викладання української літератури та будуть використовуватися на заняттях в школах та університеті, поширюватися серед вчителів області.

ВПЕВНЕНІ, ЩО СЕРЕД УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ БУДУТЬ ВІДОМІ У МАЙБУТНЬОМУ ЛІТЕРАТОРИ, ЖУРНАЛІСТИ, РЕЖИСЕРИ ТА КІНОТЕЛЕОПЕРАТОРИ. ЧЕКАЄМО НА ВАШІ РОБОТИ!

Інформацію надано факультетом української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій