До уваги аспірантів та викладачів університету

ФАКУЛЬТЕТІВ ПЕДАГОГІКИ ТА ПСИХОЛОГІЇ, ІСТОРІЇ ТА ПРАВА!
СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА ІМ. ЛЕЙНА КІРКЛАНДА

Триває оголошений відкритий конкурс для кандидатів з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії, Таджикистану, України та Узбекистану на отримання стипендії ім. Лейна Кіркланда в Польщі в 2020/2021 навчальному році за наступними спеціальностями:

• економіка і менеджмент,

• управління в освіті,

• державна адміністрація (органи державної влади та самоврядування),

• право,

• суспільні науки (соціальна психологія, соціологія),

• політологія і міжнародні відносини,

• проблеми безпеки, антикризове управління,

• політика розвитку і гуманітарна допомога.

Стипендіальна програма ім. Лейна Кіркланда протягом 20 років підтримує індивідуальний розвиток молодих, цілеспрямованих і активних громадян Східної Європи, Південного Кавказу та Центральної Азії. Програма фінансується з коштів Польсько-Американського Фонду Свободи, а також за фінансової підтримки Національного Агентства Академічного Обміну (NAWA). Стипендія адресована молодим лідерам і фахівцям з вищою освітою, які зацікавлені у розвитку демократії, ринкової економіки та громадянського суспільства в своїх країнах і регіонах. Програма передбачає 2 семестри навчання в одному з 5 польських академічних центрів (Варшава, Краків, Вроцлав, Познань, Люблін) та, як мінімум, 2-тижневе професійне стажування в державних, приватних та некомерційних організаціях.

Для подачі заявок запрошуються кандидати, які мають повернутися в свою країну після закінчення стипендіальної програми, щоб реалізовувати стипендіальний проект і впроваджувати отримані в рамках стипендії знання.

ОБОВ’ЯЗКОВІ ВИМОГИ:

• знання польської мови на рівні В2;

• громадянство і постійне проживання в Україні (до участі в конкурсі не допускаються особи, які мають карту постійного проживання в Польщі, а також ті, хто на момент подачі стипендіальної заявки живуть або працюють в Польщі),

• повну вищу освіту (ступінь магістра або еквівалент),

• вік до 40 років,

• досвід професійної діяльності – мінімум 2 роки,

• мінімум 2-річна перерва з моменту перебування на попередній закордонній стипендії, яка тривала більше 6 місяців.

Термін подачі документів: 1 березня 2020

Більше інформації у файлі