ДО УВАГИ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ!

ЛІТНЯ ШКОЛА У ЧЕХІЇ!

Міністерство освіти, молоді і фізичного виховання Чеської Республіки у 2020 році надає стипендії для українських студентів і викладачів ЗВО з метою вивчення чеської мови у рамках Літньої школи слов'янських студій у Чеській Республіці. Літня школа передбачає курс чеської мови тривалістю 3-4 тижні, для всіх рівнів знання мови, в таких закладах вищої освіти Чеської Республіки: Брно, Оломоуц, Прага. Усі витрати, пов'язані з перебуванням та навчанням учасників покриває чеська сторона.

Детальна інформацію, вимоги та аплікаційну форму дивіться за посиланням: www.msmt.cz/eu-and-international-affairs/

Документи надсилаються в МОН у паперовому та електронному форматі згідно переліку та у відповідному порядку на поштову адресу:

Проспект Перемоги, 10, 01135, м. Киів,

Міністерство освіти і науки України,

Головне управління міжнародного співробітництва директорату стратегічного планування та європейської інтеграції

PDF документи на адресу: [email protected]

Дедлайн: 28 лютого 2020