EducationUSA Ukraine

запрошує до участі у програмі Competitive College Club 2021
Програма безкоштовно готує до навчання в американських ЗВО

Competitive College Club – програма мережі EducationUSA, яка безкоштовно допомагає вмотивованим українським студентам та молодим фахівцям вступити до американських закладів вищої освіти. Впродовж року учасники програми працюють з фаховими радники EducationUSA, які супроводжують тебе на кожному кроці в процесі підготовки і подачі документів, та допомагатимуть з:

• вибором університету або програми;
  • пошуком необхідної інформації для вступу;
  • пошуком фінансування для отримання освіти в США;
  • складанням стандартизованих тестів;
  • написанням есе;
  • репетиціями інтерв’ю

А також програма CCC пропонує можливості волонтерства та розвиток лідерських якостей. У 2021 році всі учасники програми матимуть можливість взяти участь в регіональному конгресі ССС, який об'єднає учасників програм з 7 країн Східної Європи.

Вимоги до кандидатів:

• учні 9-11 класів/студенти/молоді фахівці, які планують розпочати навчання в США не раніше осені 2022 року
  • хочуть навчатися у США за бакалаврською, магістерською або докторською програмами
  • мають високу академічну успішність: співвідношення відмінних/хороших оцінок не менше 50/50 за останні два навчальних роки

Необхідними умовами відбору до Competitive College Club 2021 є заповнена аплікаційна форма та успішне проходження співбесіди.

Заповнити аплікаційну форму можна за посиланням

Кінцевий термін подачі - 20 вересня 2020 року.