Всеукраїнський конкурс читців творів Уільяма Шекспіра

Конкурс читців творів Уільяма Шекспіра 2021, який проводить громадська організація Спілка англійської мови в Україні, відбудеться онлайн з 1 по 23 квітня 2021 року на факультеті іноземних мов Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Метою конкурсу є залучення молоді до інтерактивного вивчення творів англійської літератури, розвиток критичного мислення та навичок публічного мовлення, дослідження краси і складності поетичної мови Шекспіра і класичних тем.

Участь у конкурсі дає учасникам змогу продемонструвати не тільки знання англійської мови і літератури, практичні навички, а й загальний кругозір, індивідуальні нахили, творчі здібності.

У конкурсі беруть участь учні 10–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, учні професійно-технічних та студенти вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації всіх форм власності.

Дізнатися детальніше про конкурс та Спілку англійської мови можна на сайті esu-ua.cuspu.edu.ua

Інформацію надано факультетом іноземних мов