Кафедра теорії і методики фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка спільно з обласним управлінням освіти і науки Кіровоградської ОДА та КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені В. О. Сухомлинського» запрошує Вас 28-29 травня 2021 року до участі у ХХVІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Фізичне виховання і спорт в навчальних закладах України на сучасному етапі: стан, напрямки та перспективи розвитку» за такими напрямками:

1. Історичний екскурс до надбань факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка у становленні і розвитку фізичної культури та спорту.

2. Теоретико-методичні аспекти підготовки фахівців з фізичного виховання, фізичної реабілітації та олімпійського і професійного спорту в навчальних закладах різного рівня і типу.

3. Теоретичне обґрунтування сучасних інноваційних технологій в професійній підготовці фахівців у сфері фізичного виховання, спорту та здоров’я людини.

4. Валеологічні основи здорового способу життя дітей та молоді в закладах освіти.

5. Сучасні підходи до реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності різних груп населення.

6. Інновації у викладанні фізичної культури в закладах загальної середньої освіти.

7. Сучасні тенденції інклюзивної освіти у фізичному вихованні.

8. Військово-патріотичне виховання сучасної молоді засобами фізичного виховання.

Мета конференції: консолідація зусиль педагогічної та громадської спільнот задля обміну науково-практичним досвідом роботи з питань та подальших перспектив розвитку фізичної культури і спорту, а також поширення ідей використання інноваційних педагогічних технологій у сфері фізичного виховання, спорту та здоров’я людини в навчальних закладах України.

Заявки на участь у конференції надсилати на електронну адресу: olminchuk@gmail.com , Мінчук Олені Леонідівні (0662490271).

Програма конференції:

28 травня

11.00 – Пленарне засідання (надасть можливості учасникам конференції представити доповіді та виступи для обговорення);

14.00 – Секційні засідання (обговорення наукових здобутків за напрямами конференції)

29 травня

10.00 – Секційні засідання (обговорення наукових здобутків за напрямами конференції)

12.00 – Круглий стіл (дискусія та обговорення інноваційних підходів розвитку фізичної культури і спорту).

З повагою оргкомітет конференції