19 – 21 січня 2022 року відбудеться освітній семінар на тему “Створення та розвиток інновацій на базі університетів”. Організаторами семінару виступають міжнародна організація “Ізраїльсько-український альянс” спільно з компанією “Yissum” (офіс трансфер технологій Єрусалимського університету) та Одеським національним медичним університетом.

Зазначений захід складатиметься з двох стратегічних сесій:

  1. Семінар – презентація.

Метою семінару є формування інноваційної екосистеми в Одеському національному медичному університеті та ознайомлення усіх зацікавлених з найкращими практиками роботи офісу з трансферу технологій Yissum; навчання підприємництву та побудова багатогранних партнерств між університетом, бізнесом та державними структурами.

Для всіх бажаючих долучитися до семінару-презентації відкрито реєстрацію за посиланням. Інформація про місце проведення та посилання на трансляцію Zoom для семінару-презентації будуть надіслані на електронну пошту після реєстрації.

  1. Практичні сесії за напрямками:

19.01.2022 – Дизайн-мислення: як вигадати інноваційний продукт

20.01.2022 – Бізнес Моделювання: Бізнес Канва.

Для всіх бажаючих долучитися до практичних сесій відкрито реєстрацію за посиланням. Інформація про місце проведення та посилання на трансляцію Zoom для стратегічних сесій будуть надіслані на електронну пошту після реєстрації.

f1