Ліцензований Мовний Центр ЦДПУ

Ліцензований Мовний Центр ЦДПУ ім. В.Винниченка
пропонує якісну підготовку до складання державних іспитів з англійської та німецької мови.

Наші викладачі розробили ефективну програму навчання, спрямовану на опанування технік виконання типових завдань ЗНО та ЄВІ. Ви обираєте зручний для вас формат та темп навчання, адже ми працюємо як аудиторно, так і дистанційно, і тому ваша підготовка до іспитів не стане на заваді вашому повсякденному розкладу. Досвід роботи наших викладачів та застосування сучасних технологій навчання гарантує успіх у підготовці до обраного іспиту. Ми працюємо в групах по 5 та 10 осіб, що дозволяє викладачеві приділити достатню увагу кожному студенту. Ми формуємо групи за рівнем володіння мовою студентом на початку навчання і коригуємо програму навчання під кожну групу відповідно.

Аудиторні заняття відбуваються в зручно обладнаних лабораторія факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій.

Набір в групи вже розпочався! Не зволікайте!

Довідки за телефоном 095-713-97-08 або через будь-який з месенджерів:

Viber, FB Messenger, Watsapp, Telegram

ПІДГОТОВКА ДО ДЕРЖАВНИХ ІСПИТІВ ЗНО ТА ЄВІ, МІЖНАРОДНИХ ІСПИТІВ З АНГЛІЙСЬКОЇ ТА НІМЕЦЬКОЇ (IELTS, FCE, PET, KET, PTE, DSH, TestDaF та ін.)

recl ff2