Оголошення

IV Міжнародна програма наукового стажування “Міжнародне Лідерство у XXI Столітті: Вивчення Досвіду та Професійних Досягнень для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу“

The International Historical Biographical Institute (Dubai ­ - New York – Rome – Jerusalem - Beijing),  запрошує керівників закладів освіти і науки, наукових та науково-педагогічних працівників взяти участь у IV Міжнародній програмі наукового стажування “Міжнародне Лідерство у ХХІ Столітті: Вивчення Досвіду та Професійних Досягнень для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу“ у Дубаї, Римі, Нью-Йорку, Єрусалимі, Пекіні та разом зі спікерами відвідати понад 50 Павільйонів ЕКСПО-2020 в Дубаї.

Форма участі: дистанційна, в режимі відеозапису, що дозволяє переглядати виступи та лекції в зручний для себе час (зранку, по обіді, ввечері, вночі).

Реєстрація на Програму: до 19 лютого 2022 року.

Тривалість Програми: 18 лютого - 23 квітня 2022 року.

Вручення Міжнародних Сертифікатів: 21-23 квітня 2022 року.

У програмі беруть участь понад 100 Видатних Міжнародних Лідерів, з них 20 Нобелівських лауреатів.

Витрати науково-педагогічних працівників для участі в програмі складають 2700 гривень. Міжнародним освітнім грантом покривається решта вартості програми, у розмірі 75 000 гривень.

Реєстрація: Ви можете приєднатися до Програми до 19 лютого 2022 року через офіційну електронну пошту Інституту: [email protected]
Координатор
 Міжнародної  програми в Україні: доктор історичних наук, професор Недужко Юрій Вікторович, т. 066-84-97-595

Інформацію надано навчально-науковим відділом