Оголошення

Х Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання теорії та практики психолого-педагогічної підготовки майбутніх фахівців»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Х Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні питання теорії та практики психолого-педагогічної підготовки майбутніх фахівців», яка відбудеться 14 квітня 2022 року.

Мета конференції: обговорення ключових проблем, обмін досвідом щодо теоретичного та практичного забезпечення психолого-педагогічної підготовки майбутніх фахівців.

Напрями роботи конференції:

• Психологія особистості в системі підготовки спеціалістів у вищій школі.
  • Сучасні освітні концепції та технології підготовки майбутнього фахівця.
  • Медико-психологічні аспекти становлення особистості.
  • Робота психологів в умовах війни.
  • Психолого-педагогічні засади підготовки молоді до сімейного життя.

У рамках конференції заплановане пленарне та секційні засідання і майстер-класи.

Робочі мови конференції: українська.

За результатами конференції заплановано електронне видання збірника тез.

За довідками звертайтесь:

• Щодо участі в конференції: 0682075719; 0505286419 (Viber, WhatsApp) - Подкоритова Лариса Олександрівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки;
  • Щодо публікації у збірнику тез: 0974585079 (Viber) – Гаврилькевич В’ячеслав Костянтинович, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки.

E-mail: [email protected]

Організатор конференції - Хмельницький національний університет, кафедра психології та педагогіки.