Оголошення

23 вересня 2022 року (п’ятниця) об 11.00 відбудеться онлайн-подія Всеукраїнський круглий стіл «Підготовка вчителя історії, правознавства та громадянської освіти у вітчизняних ЗВО: досвід, виклики, перспективи»

avat stil

Організатор:

• Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка.

Співорганізатори:

• Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти
  • Міністерство освіти і науки України.
  • Інститут педагогіки НАПН України.
  • Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка.
  • Тернопільський державний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.
  • Український державний університет імені МихайлаДрагоманова.

Плануємо обговорити такі питання:

- Якою має бути мета підготовки вчителя історії, правознавства та громадянської освіти сьогодні?

- Яким має бути зміст навчання майбутніх вчителів історії, правознавства та громадянської освіти сьогодні?

- Які методики, технології варто застосовувати, аби забезпечити досягнення мети підготовки сучасного вчителя історії, правознавства та громадянської освіти сьогодні?

- Роль та значення практичної підготовки вчителя історії, правознавства та громадянської освіти.

Запрошуємо для обміну досвідом науково-педагогічних працівників, які забезпечують підготовку вчителів історії, правознавства та громадянської освіти, а також здобувачів вищої освіти. Приєднатись можна за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=tsY63ybOKeE