Оголошення

VI Міжнародна наукова конференція "Інформаційні та інноваційні технології в XXI столітті"

Запрошуємо до участі у VI Міжнародній науковій конференції "Інформаційні та інноваційні технології в XXI столітті" науковців, викладачів, студентів, фахівців з інноваційних та інформаційних технологій в розвитку різних сфер сучасного суспільства. Учасники конференції будуть мати можливість представити результати своїх досліджень та свого досвіду на пленарному засіданні та в секціях, а також взяти участь у дискусіях. Статті будуть опубліковані як підрозділи рецензованої закордонної колективної монографії (електронна версія).

Дата проведення: 19-20 вересня 2023 р.

Тип конференції: міжнародна

Робочі мови конференції: польська, англійська, українська.

Місце проведення: Сілезька академія, вул. Рольна, 43, Катовіце 40-555, Польща

Організатор: Сілезька академія (Польща)

Співорганізатори:
Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка (Україна)
Бердянський державний педагогічний університет (Україна)
Братиславський університет економіки і менеджменту (Словаччина)
Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку (Україна)
Інститут дослідження просторового розвитку (Україна)
Інститут підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» (Україна)
Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (Україна)
Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка (Україна)
Східноукраїнський національний університет імені В. Даля (Україна)