Оголошення

Х Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології та впровадження» (IT&I-2023)

До 10-річчя факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошуємо Вас взяти участь у Х Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційні технології та впровадження» (IT&I-2023), яка відбудеться 20-21 листопада 2023 року.

Організатори конференції

• Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  • Національний технічний університет України «КПІ імені Ігоря Сікорського»
  • Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України
  • Інститут проблем реєстрації інформації НАН України
  • Інститут програмних систем НАН України
  • Рада молодих вчених факультету комп’ютерних наук та кібернетики і факультету
  • інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка
  • Громадська організація «Когнітивні дослідження»

Місце проведення — Київський національний університет імені Тараса Шевченка: м. Київ вул. Богдана Гаврилишина, 24, факультет інформаційних технологій. У випадку продовження режиму воєнного стану конференція буде проводитись онлайн

До участі у конференції запрошуються викладачі, науковці, працівники ІТ сфери, аспіранти, студенти.

Метою проведення заходу є забезпечення розвитку наукових досліджень у сфері інформаційних технологій та розробка на цій основі методологій, методик, технічних та програмно-інформаційних засобів інформатизації суспільства.

Програма роботи конференції орієнтована на такі напрямки:

⮚ Математичні основи інформаційних технологій;

⮚ Технології штучного інтелекту;

⮚ Аналітика даних;

⮚ Розумні технології;

⮚ Технології захисту кіберпростору;

⮚ Технології електронної комерції, електронного урядування та електронного навчання;

⮚ Мережеві та інтернет технології.

Мова конференції – англійська.

IT&I2023