Оголошення

Призначення академічних стипендій здобувачам вищої освіти 1 курсу ЦДУ імені В. Винниченка на I семестр 2023-2024 н.р.

Вiдповiдно до п.2-5 ст.62 Закону України «Про вищу освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2004 №882 «Питання стипендіального забезпечення» (зі змінами і доповненнями), Положення про порядок призначення і виплати стипендій в Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка, Порядку формування рейтингу успішності студентів Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка для призначення академічних стипендій, рішення Стипендіальної комісії університету від 14.09.2023 (протокол №99) призначено академічну стипендію студентам 1 курсу першого (бакалаврського), другого (магістерського) рівнів вищої освіти, які навчаються за денною формою навчання за рахунок коштів державного бюджету на І семестр 2023-2024 н.р.

Факультет історії, бізнес-освіти та права
Факультет педагогіки, психології та мистецтв
Факультет математики, природничих наук та технологій
Факультет фізичного виховання