Оголошення

Планується проведення навчання за програмою підвищення кваліфікації щодо запровадження дуальної форми здобуття освіти

Науково-методичний центр ВФПО під егідою Міністерства освіти і науки України здійснює системну роботу з науково-методичного супроводу запровадження дуальної форми здобуття освіти.

Впродовж березня ‒ червня 2024 року планується проведення навчання щодо механізму впровадження дуальної форми здобуття освіти у коледжах та університетах відповідно до Положення про дуальну форму здобуття фахової передвищої та вищої освіти (наказ МОН від 13.04.2023 No 426).

Програма навчання спрямована на надання практичної допомоги роботодавцям, науково-педагогічним і педагогічним працівникам, зацікавленим у розвитку і поширенні дуальної форми здобуття освіти в Україні. Для проведення тренінгів запрошені кращі експерти у цій сфері.

Тривалість навчання ‒ 60 год, 2 кредити ЄКТС. Форма проведення – дистанційна.

Початок навчання – 20 березня.

Ознайомитися з програмою підвищення кваліфікації та зареєструватися можна за посиланням: https://wp.me/Pd8C4Z-f11

Кількість місць обмежена.