Конкурс з ораторського мистецтва 2011-2012

Півфінал
9 грудня 2011 року о 9.30 ранку в 610 аудиторії на факультеті іноземних мов Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбудеться півфінал щорічного конкурсу з ораторського мистецтва, що проводиться Спілкою англійської мови Україні.

Учасники – учні шкіл та студенти, що виграли перший раунд національного конкурсу, будуть змагатися в дебатах та відстоювати свою позицію в промовах. Переможець національного конкурсу поїде до Великої Британії, де представлятиме Україну на міжнародному змаганні в Лондоні. Кульмінацією тижневої програми перебування у Великій Британії, що передбачає різноманітні заходи, стане фінал міжнародного конкурсу з ораторського мистецтва, який відбудеться 18 травня 2012 року.

Щорічний конкурс з ораторського мистецтва не тільки демонструє високі стандарти ораторського мистецтва молоді України, але й їх глибоке володіння англійською мовою.

Довідкова інформація
Додаткову інформацію можні отримати у координаторів проекту Спілка англійської мови Україні (English Speaking Union Ukraine) Маргарити Данілко, Лариси Ярової, Надії Іваненко.

Tel.: +380509179515