Оголошується конкурс

Згідно із Законом України “Про вищу освіту” та “Положенням про обрання та прийняття на роботу науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів третього та четвертого рівнів акредитації” оголошується конкурс на заміщення наступних вакантних посад професорсько-викладацького складу Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

кафедра біології:
- на посаду завідувача кафедри — 1;

кафедра загальнотехнічних дисциплін та методики трудового навчання:
- на посаду доцента кафедри — 1;

кафедра германської філології (секція німецької філології):
- на посаду старшого викладача кафедри — 1;

кафедра теорії і методики фізичного виховання:
- на посаду доцента кафедри — 1;

кафедра хореографічних дисциплін, образотворчого мистецтва та дизайну (секція хореографічних дисциплін):
- на посаду доцента кафедри — 1.

Умови конкурсу: наявність у претендентів на посаду завідувача кафедри наукового ступеня (кандидата або доктора наук), вченого звання професора (для випускової кафедри) за профілем кафедри, стажу роботи у ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації не менше 5-ти років;

на посаду доцента — наукового ступеня кандидата наук та (або) вченого звання доцента за фахом кафедри, стажу роботи у ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації не менше 3-х років;

на посаду старшого викладача — наявність повної вищої освіти за фахом, стажу педагогічної роботи, науково-методичних публікацій;

Термін подачі заяв − 10 днів із моменту публікації оголошення. Заяви подавати до наукової частини КДПУ.