МОНмолодьспорту України оголошує конкурс!

З метою виявлення та підтримки талановитої молоді Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України спільно з ТОВ «Нестлє Україна» продовжує проведення Всеукраїнського соціального конкурсу «Мрії збуваються» для студентів та аспірантів вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності і навчання.

Конкурс започатковано та успішно реалізується з 2009 року. Протягом всього часу проект активно висвітлювався Національним телебаченням та місцевими ЗМІ.

У 2012 році конкурс проходитиме з лютого по травень у три етапи (Реєстраційний; Всеукраїнське голосування на сайті, Фінал). Для участі уконкурсі передбачає подання письмових робіт, студенту необхідно заповнити реєстраційну форму та анкету учасника на. сайті проекту http://ideax-nescafe.com.ua і заявку на участь у конкурсі (до 30 березня 2012 року).

За результатами конкурсу визначаються переможці, які будуть запрошені до м. Києва на Фінал, що відбудеться 28 травня у форматі ТВ-передачі. Переможців у трьох номінаціях (соціально-відповідальний, комерційний і творчий проекти) буде нагороджено грошовою премією у розмірі 100 000 гри. на реалізацію своєї мрії.

Організацію фіналу та витрати на призовий фонд конкурсу, проїзд і проживання переможців бере на себе ТОВ «О ДВА».

З приводу належного оформлення заявок на участь у змаганні, а також для отримання іншої інформації стосовно конкурсу звертатися за телефонами: (044) 257-50-58, ТОВ «О ДВА» – координатор проекту Видиборець Олена Вікторівна, (044) 248-19-21. Інститут інноваційних технологій і змісту освіти (відділ наукової та творчої роботи студентів) – Журавльова Наталія Василівна, Кириченко Катерина Ігорівна.