Всеукраїнська громадська організація «Громадський рух «За майбутнє» запрошує…

Всеукраїнська громадська організація «Громадський рух «За майбутнє» запрошує студентів взяти участь у проекті Військово-патріотичний збір, який Громадський рух проводить від дня свого започаткування. Метою заходу є патріотичне і морально-етичне виховання молоді України, підвищення суспільної активності підростаючого покоління, формування активної життєвої позиції, стимулювання до здорового способу життя, підготовка до служби у лавах Збройних Сил України.

Всеукраїнська громадська організація «Громадський Рух «За Майбутнє» за період 2009-2011 рр. провела сім Військово-патріотичних зборів: перший етап було проведено 1-3 травня 2009 року у м. Вишняки, Київської області, другий – м. Севастополь 21-24 серпня 2009 року, третій – смт Чорноморське Одеської області на полігоні В/ч А-0666 28-30 травня 2010 року, четвертий – 24-26 вересня 2010 року в смт Гончарівське Чернігівської області на території І танкової бригади.

ВГО «Громадський Рух «За Майбутнє» спільно з Міністерством оборони України за 2011 рік провела три ВПЗ:

1. V ВПЗ – 30.04–2.05.2011 року на території бази І окремої танкової бригади, що дислокована в смт Гончарівське Чернігівської області;
  2. VI ВПЗ – 2–5.06.2011 року на території військової частини А 2320 у смт Перевальне (АР Крим);
  3. VII ВПЗ – 1–4.09.2011 року на території 95-ї окремої аеромобільної бригади в місті Житомирі.

Кожен ВПЗ присвячується певній знаменній даті: Дню Перемоги, Дню Незалежності, Дню молоді, Дню Партизанської Слави, Дню знань тощо
ВПЗ, які відбулися, довели, що молодь зацікавлена у подібних проектах, але багато хто не знає про наш захід.

ВГО «Громадський Рух «За Майбутнє» на 2012 рік запланував до проведення чотири Військово-патріотичні збори:
VIII ВПЗ – 26–29 квітня 2012 року – смт Гончарівське в/ч (А 1815);
ІХ ВПЗ – 26–29 травня 2012 року – АР Крим смт Перевальне, 36 окрема бригада (А 2320);
Х ВПЗ – 15–18 серпня 2012 року – м.  Кам’янець-Подільський на базі військового факультету;
ХІ ВПЗ – 20–23 вересня 2012 року – м. Житомир, 95 бригада аеромобільних військ (А 0281).

У ВПЗ одночасно бере участь близько трьохсот учасників з різних регіонів України. Усі команди, що складаються з десяти осіб ( сім юнаків і три дівчини) поділяються на чотири табори: Барс, Рись, Сокіл, Орел. В проекті кожний учасник має змогу відчути себе військовозобов’язаним та прожити три – чотири дні у справжніх військових казармах, ознайомитися з життям і побутом солдатів.

Проект має чотири блоки змагань: військовий, спортивний, туристичний, культурно-масовий. Військовий блок змагань є пріоритетним, він включає вогневу підготовку з різних видів зброї, метання гранати, надання першої медичної допомоги. До спортивного блоку належать різні види спорту: легка атлетика і важка атлетика, волейбол, футбол, біг, подолання смуги перешкод. Захоплює молодь і туристичний блок змагань, де вони беруть участь у різноманітних конкурсах: встановлення намету, в’язання вузлів, орієнтування на місцевості з картою та компасом тощо. Вечірній культурно-масовий блок допомагає показати таланти учасників: КВН, представлення команд.

Даний захід покликаний також забезпечити позитивне спілкування між учасниками, одностайне бажання здобути перемогу для команди, відчути потребу розвиватися фізично.

Участь у проекті безкоштовна, всі витрати стосовно перевезення, проживання, харчування Всеукраїнська громадська організація «Громадський Рух «За Майбутнє» бере на себе.
Детальна інформація на офіційному сайті Організації: www.zamaybutne.org