Шановні студенти!

У Кіровоградському державному педагогічному університеті імені В. Винниченка працює психологічна служба. Її діяльність  скерована на допомогу всім учасникам навчально – виховного процесу.

Ви завжди можете звернутися до психологічної служби для індивідуальної консультації, психологічної діагностики й тестування. Якщо Ви хочете розібратися у своїх особистих проблемах, прийняти важливе рішення, вирішити конфліктну ситуацію, знайти спільну мову з друзями чи батьками або Вам просто необхідно виговоритися – все це може стати предметом індивідуальної бесіди з психологом. Конфіденційність гарантована! У психологічній службі Вас завжди готові вислухати та допомогти. Пам’ятайте, що з будь-якої ситуації вихід завжди є!

Психологічна служба знаходиться за адресою: вул. Шевченка, 1, 5- ти поверховий корпус КДПУ ім. В. Винниченка, 108 каб. Телефон для довідкової інформації та запису на консультацію: 066-184-88-61