«Учитель. Школа. Мистецтво»

Кафедра образотворчого мистецтва та дизайну запрошує Вас відвідати щорічну виставку творів викладачів, випускників та студентів художньо-графічного відділення мистецького факультету «Учитель. Школа. Мистецтво»

Відкриття 2 березня 2016 року о 14:00 у відділі мистецтв ОУНБ ім. Д. Чижевського

Щорічна, традиційна, різноманітна, як завжди захоплююча і незвичайна виставка творів молодих, талановитих і успішних студентів, амбітних і креативних випускників, а також творчих і досвідчених викладачів мистецького факультету, художньо-графічного відділення «Учитель. Школа. Мистецтво» відкриває завісу таємниці творчої спадкоємності.

Глядачі дізнаються про можливості втілення різноманітності образотворчої мови, за допомогою якої художник запрошує у вигадану ним реальність. Такі зустрічі дозволяють викладачам і студентам не тільки побачити результати навчання, але й поповнити свою скарбничку творчих ідей, набратися нових вражень.

Куратор виставки – к.п.н., ст. викладач Ю. М. Малежик

Інформацію надано медіа-групою «Університетський меридіан»