Оголошення

Інформація для викладачів та студентів щодо реєстрації авторського права на твір

Науково-дослідна частина звертається до Вас із пропозицією отримати свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір.

Авторське право - сукупність майнових та немайнових прав автора не результат його творчої діяльності у сфері літератури, науки та мистецтва.

Процедура реєстрації авторського права в Україні доволі проста та матеріально не затратна. І хоча вона не є обов’язковою за чинним законодавством, може надати Вам певні переваги, а саме:

• факт реєстрації може бути використаний на користь автора в ситуаціях, коли має місце спір про встановлення авторства;
  • дає можливість продавати право власності автора, тобто його авторського права на створений твір;
  • отримання свідоцтва про реєстрацію є суттєвим важелем підвищення як індивідуального рейтингу викладача, так і кафедри та університету в цілому;
  • свідоцтво є єдиним переконливим засобом підтвердження свого авторство на твіру разі його неправомірного використання іншими особами в судових справах, при укладанні угод на отримання винагороди за використання твору.

Для реєстрації авторських прав на твір необхідно подати заявку, яка складається з таких документів:

• заява;
  • примірник твору;
  • документ, які свідчить про факт i дату оприлюднення твору (за наявності);
  • документ про сплату збору за оформлення i видачу свідоцтва або копія документа, що підтверджує наявність пільг;
  • документ, які засвідчує перехід у спадщину майнового права автора (якщо заявка подається спадкоємцем автора).

Науково-дослідна частина університету допоможе Вам у процедурі

із набуття правової охорони тими чи іншими об’єктами прав інтелектуальної власності, у тому числі об’єктами авторського права.

За більш детальною інформацією звернутися можна до науково-дослідної частини:

керівник підрозділу інтелектуальної власності та трансферу технологій Рева Катерина Євгенівна ( тел.: 2-20, 5-58, 22-56-74)

Інформацію надано науковим відділом