Оголошення

До 95-ти річчя заснування університету. 12-13 листопада 2016 року на базі мистецького факультету проводиться ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Сходинки до майстерності».

Фестиваль-конкурс проводиться за наступними номінаціями:

1. Виконавець-інструменталіст (для виконавців-музикантів інструментальних жанрів).
  2. Виконавець-вокаліст (для виконавців-музикантів вокальних жанрів).
  3. Художньо-творчий проект.
  4. Композиторська діяльність виконавця-музиканта.

Мета і завдання фестивалю-конкурсу: збереження, розвиток та примноження кращих традицій вітчизняного мистецтва, теорії і методики музичного мистецтва; підтримка талановитих виконавців, підвищення престижу виконавців-музикантів; підвищення виконавської майстерності окремих виконавців і творчих колективів; формування креативного мислення щодо організації навчально-виховного процесу в закладах освіти і культури різних рівнів акредитації; стимулювання професійної діяльності та самореалізації виконавців-музикантів у закладах освіти і культури; обмін досвідом і творча співпраця з проблем професійно-педагогічної підготовки майбутніх фахівців у сфері музичного мистецтва.

Місце проведення: Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, актова зала мистецького факультету, вул. Дворцова 5/5, м.Кіровоград.

Координати Оргкомітету:

Черкасов Володимир Федорович – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри музично-теоретичних та інструментальних дисциплін мистецького факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, тел: 0664862419

Грозан Світлана Вікторівна – кандидат педагогічних наук, ст.викладач кафедри музично-теоретичних та інструментальних дисциплін мистецького факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, тел: 0665003543

Україна, Кіровоградська область,

25006 м. Кіровоград, вул Дворцова 5/5, ауд. №8,