Шановні студенти, важлива інформація!

Прохання максимально розповсюдити оголошення та уважно його прочитати, адже мова піде про вибори голови студентської ради КДПУ ім. В. Винниченка.

Друзі, 30 листопада відбудуться вибори студентського самоврядування в університеті, а саме:

Рівень самоврядування студентів:

• вибори голови студентської ради Університету
    Тобто, як ви зрозуміли, 30 листопада 2016 р. ВАМ необхідно буде обрати достойну людей на цю посаду. ( з цього року вибори відбуватимуться як на державному рівні (прямі таємні) коли голосують усі студенти, що навчаються на денній формі навчання) На наш погляд ─ це позитивні зрушення у законодавстві тому, що вибори стають більш прозорі і кожен студент може вплинути на їх результати.
    Нагадуємо, що балатуватися на цю посаду може будь-який студент, що навчається на денній формі навчання! Для цього потрібно до 20 листопада(включно) подати:
  • заявку кандидата на посаду голови студентської ради Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;
  • заяву на реєстрацію двох делегатів до Виборчої комісії;
  • план діяльності на рік та фото в електронному вигляді на адресу [email protected]

З моменту реєстрації кандидат може починати свою агітацію передбачену законом. Агітація закінчується за день до виборів (День тиші).
Інформацію про зареєстрованих кандидатів ви зможете побачити на нашому офіційному пабліку за посиланням та на сайті університету: https://vk.com/public_kdpu

З питаннями та пропозиціями звертайтесь за телефоном: 066-27-49-305

Додаток №1. Заявка кандидата на посаду голови студентської ради Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"