Оголошення

17-21 квітня 2017 р. у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка відбудеться ІV-а Міжнародна науково-практична онлайн-інтернет конференція «ПРОБЛЕМИ ТА ІННОВАЦІЇ В  ПРИРОДНИЧО- МАТЕМАТИЧНІЙ, ТЕХНОЛОГІЧНІЙ І  ПРОФЕСІЙНІЙ ОСВІТІ»

Основні напрямки роботи конференції:

• Історія, зарубіжний досвід та перспективи розвитку природничо-математичної, технологічної та професійної освіти.

• Інновації в освіті: теоретичні, практичні та методичні аспекти формування.

• Застосування інформаційно-комунікаційних технологій та засобів навчання у природничо-математичній, технологічній та професійній освіті.

• Використання інноваційних методологічних підходів навчання загальнонаукових та спеціальних дисциплін у сучасному технологічному суспільстві.

• Теоретико-методологічні та психолого-педагогічні аспекти формування професійної компетентності в процесі навчання студентів та учнів.

• Актуальні проблеми освіти та технологій у середній та вищій школі.