Оголошення

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у круглому столі «Впровадження компетентнісного підходу в суспільствознавчу освіту: проблеми та перспективи» - захід, з якого на факультеті історії та права розпочинає свою діяльність науково-дослідна лабораторія теорії та методики навчання історії, правознавства та інших суспільствознавчих дисциплін.

Дата проведення: 6 квітня 2017 року. Час проведення: 12.30.

Місце проведення: Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, факультет історії та права, аудиторія № 27.

Мета проведення: висвітлення актуальних проблем суспільствознавчої освіти у контексті упровадження компетентнісного підходу та визначення напрямків і способів їх вирішення.

До участі у круглому столі запрошуються вчителі загальноосвітніх шкіл, викладачі професійно-технічних та вищих навчальних закладів, працівники інституту післядипломної педагогічної освіти та інші категорії фахівців з проблематики круглого столу, студенти.

Основні тематичні напрями круглого столу:

- результат навчання історії, правознавства та інших суспільствознавчих дисциплін на різних освітніх рівнях у парадигмі компетентнісного підходу: проблеми визначення;

- конструювання компетентнісно-орієнтованого змісту сучасної суспільствознавчої (історичної, правової) освіти, освітні стандарти та навчальні програми;

- методики і технології розвитку компетентностей як результату навчання історії, правознавства та інших суспільствознавчих дисциплін на різних освітніх рівнях;

- тенденції та перспективи розвитку суспільствознавчої освіти.

Учасники круглого столу отримають відповідні сертифікати.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: 0662925487, Рябовол Лілія Тарасівна.

Запрошуємо до співпраці!