Міжнародний благодійний фонд

Міжнародний благодійний фонд допомоги дітям, які долають рак тарозсіяний склероз «Сильні Духом» оголошує про проведення Всеукраїнської акції «Щастя на крилах» (Лист МОНмолодьспорту від 03.10.2012 №1/9-709)

Стан здоров'я дітей в Україні залишається одним із найактуальніших питань. Особливу тривогу викликає кількість дітей з онкологічними захворюваннями (1% від загальної кількості хворих людей в Україні) - близько 1600 дітей віком від 0 до 18 років щорічно. Смертність серед онкологічно хворих дітей складає 7 осіб із 10. Однією з причин високої смертності онкохворих дітей в Україні є відсутність відповідної реабілітації.

У зв'язку з цим виникає гостра потреба в реабілітаційних центрах, заходах, здатних доповнити медико-соціальну допомогу, надати психологічний, педагогічний та інший супровід пацієнтам даної категорії. Цю роботу успішно здійснює протягом двох років в м.Києві дитячий реабілітаційний Міні-Центр «Казковий Світ», в якому безкоштовно проходять реабілітацію онкохворі діти. Позитивні результати отримали вже більше 500 онкохворих дітей завдяки сучасним психотерапевтичним методикам і технологіям.

Потребу на реабілітацію має велика кількість онкохворих дітей України, яку не в змозі у своєму невеликому приміщенні здійснювати Міні-Центр. Його відвідують діти, які знаходяться на лікуванні в лікарні «ОХМАТДИТ», центрах СНІДу, онкологічних, неврологічних та педіатричних відділеннях різних медичних установ та які вже пройшли лікування. В Центрі діти за допомогою спеціальних психотерапевтичних методик, через гру, різноманітних казкових персонажів, клоунів, декорації, уяву налаштовуються на одужання, включаються в позитивну казкову програму здоров'я, забувають про свою хворобу.

І мало хто може виміряти ціну посмішки на обличчі й дзвінкий сміх онкологічно хворої дитини. І рідко кому з нас приходить думка про те, що з втратою життєрадісності втрачається й здоров'я. Реабілітація повертає їх в здорове, щасливе дитинство.

З метою створення системи реабілітації та виконання Закону України «Про загальнодержавну програму «Національний план дій по реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року (5.03.2009 року № 1065-УІ), згідно якому (п.1 Охорона здоров'я та формування здорового способу життя дітей) передбачено створення безпечного і сприятливого середовища для розвитку дитини, збереження її здоров'я і життя; створення системи надання дітям психологічних, соціально-педагогічних, соціально-медичних, юридичних, інформаційних й інших послуг,

просимо

підтримати проект Благодійного фонду «Сильні духом» та сприяти проведенню благодійної Акції «Щастя на крилах» з метою збору коштів для організації повноцінного дитячого реабілітаційного центру в Україні.
Проект «Щастя на крилах» ініційований власне дітьми, які успішно пройшли реабілітацію, і його реалізація передбачає збір коштів для організації дитячого реабілітаційного центру «Будинок Казки» за адресою: Чернігівська область, Бобровицький район, с. Рокитне, провулок Княжий.

Акція пройде з 10 вересня до кінця навчального року.

Під час проведення акції у позашкільних, дошкільних дитячих закладах, професійно- технічних, вищих навчальних закладах розповсюджуються кольорові наклейки «метелик». На зібрані кошти закуповуються будівельні матеріали для реабілітаційного центру, який зможе приймати близько тисячі дітей щороку.

Реабілітація дітей в центрі здійснюватиметься безкоштовно!!!

Зібрані кошти волонтерами Благодійної Акції «Щастя на крилах», або ініціатором закладу якій приймає участь (за відсутністю волонтера), перераховуються на р/р №26001307357 АТ «Райффайзен Банк АВАЛЬ», МФО 380805, одержувач: Міжнародний Благодійний Фонд «Сильні духом», ЄДРПОУ 35488463, призначення платежу: Благодійний внесок.

Додаткову інформацію можна отримати на сайті www.siladuha.org, по е-maіl: [email protected] або зател. +38 (044) 360-02-45, (067) 340-18-33

Успішна реалізація цього проекту дасть змогу в майбутньому відкрити подібні Центри реабілітації в кожному регіоні України, що сприятиме створенню оптимального функціонування цілісної системи щодо захисту прав дітей в Україні.