Оголошення

ХХІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Фізичне виховання і спорт в навчальних закладах України на сучасному етапі: стан, напрямки та перспективи розвитку»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо Вас до участі в роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Фізичне виховання і спорт в навчальних закладах України на сучасному етапі: стан, напрямки та перспективи розвитку», яка відбудеться 26 травня 2017 року об 11.00 в ауд. № 46 факультету фізичного виховання Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Пропонуються наступні напрямки роботи:

1. Теоретико-методичні, історичні, соціально-економічні аспекти підготовки фахівців з фізичного виховання, фізичної реабілітації та олімпійського і професійного спорту в навчальних закладах різного рівня і типу.
  2. Теоретичне обґрунтування оздоровчих стратегій і сучасних технологій в професійній підготовці фахівців в галузі фізичного виховання, спорту та здоров’я людини.
  3. Валеологічні основи здорового способу життя дітей та молоді в закладах освіти.
  4. Інноваційні підходи щодо професійної підготовки фахівців з професійного і олімпійського спорту.
  5. Тенденції розвитку шкільної фізичної культури у сучасному освітньому процесі.
  6. Методи діагностики здоров’я дітей та молоді.
  7. Інформаційні і комп’ютерні технології в профілактиці, діагностиці, лікуванні й оцінці рівня стану здоров’я.
  8. Військово-патріотичне виховання сучасної молоді засобами фізичного виховання.

Матеріали будуть опубліковані в збірнику наукових праць.

Запрошуємо Вас до участі в роботі пленарного засідання науково-практичної конференції.

Деканат, оргкомітет конференції