Оголошення

ХVІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми фізичної культури, олімпійського й професійного спорту та реабілітації у навчальних закладах України»

Шановне студентство! Запрошуємо Вас до участі в роботі ХVІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми фізичної культури, олімпійського й професійного спорту та реабілітації у навчальних закладах України», яка відбудеться 17-18 травня 2018 року об 11.00 в ауд. № 46 факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Пропонуються наступні напрямки роботи:

1. Теоретико-методичні, історичні, філософські, соціально-економічні аспекти фізичного виховання і спорту, рекреації, валеології та фізичної реабілітації.
  2. Нетрадиційні і сучасні системи та методи оздоровлення.
  3. Інноваційні підходи до підвищення рівня здоров’я і формування здорового способу життя.
  4. Інтерактивні технології у формуванні професійних навичок майбутніх фахівців з фізичного виховання і спорту, здоров’я і здорового способу життя різних груп населення.
  5. Професійне здоров’я і адаптивна фізична культура.
  6. Військово-патріотичне виховання сучасної молоді засобами фізичного виховання і спорту.

Матеріали будуть опубліковані в збірнику наукових праць.

Деканат, кафедра теорії і методики фізичного виховання