ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ!
Семестрове навчання у Польщі!

Відкрито конкурсний набір студентів на семестровий обмін у Поморську академію в Слупську (Польща) протягом літнього семестру з лютого 2019 по 30.06.2019 н.р.

В обміні можуть взяти участь студенти-бакалаври всіх спеціальностей, крім студентів 1 курсу та останнього семестру випускного курсу всіх освітніх рівнів державної та комерційної форми навчання. Договір про співпрацю між ЦДПУ ім. В. Винниченка і Поморською академією в м. Слупськ (Польща) надає можливість студентам нашого університету паралельно безкоштовно навчатися у державному польському вищому навчальному закладі протягом семестру. Проживання у гуртожитку Поморської академії студентам з України — 100 злотих (730 гривень) на місяць.

З метою навчання за програмою обміну потрібно звернутися до відділу міжнародних зв'язків університету (каб. 215, 5-ти поверховий корпус) до начальника відділу міжнародних зв'язків Ляшук А.М. і заповнити анкету.

Також при собі мати ксерокопію закордонного паспорту – сторінка з фотографією та особистими даними, ксерокопію студентського квитка, характеристику від куратора ECTS факультету із вказівкою про рівень академічної успішності студента та мотиваційний лист.

Кінцевий термін подачі документів — 14 грудня 2018 року.