Оголошення

ІІ Всеукраїнський науково-практичний семінар «Новації, практики та перспективи розвитку фізичної культури і спорту»

Кафедра теорії та методики олімпійського і професійного спорту факультету фізичного виховання запрошує науковців та практиків у галузі фізичної культури і спорту, тренерів з видів спорту, вчителів фізичної культури, рекреаторів, реабілітологів, викладачів та здобувачів освітнього рівня магістр закладів вищої освіти взяти участь у ІІ Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Новації, практики та перспективи розвитку фізичної культури і спорту» який відбудеться 21-22 березня 2019 року за адресою: вул. Верхня Пермська, 3.

Інформацію надано факультетом фізичного виховання