ДО УВАГИ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ!

Інформуємо, що Міністерство освіти і науки Республіки Казахстан надає 160 стипендій, що фінансуються Урядом країни, іноземним студентам, у тому числі українцям, для навчання у закладах вищої освіти Казахстану.

У 2019 році запропоновано місця для здобуття освіти на таких освітніх рівнях: «Бакалавр»-25 місць, «Магістр» – 125 місць, «Доктор філософії» – 10 місць.

Прийом онлайн заявок буде здійснюватися до 19 липня 2019 року

(веб-портал: www.enic-kazakhstan.kz). Оператором відбору є Центр Болонського процесу та академічної мобільності Міністерства освіти і науки Республіки Казахстан (e-mail: [email protected]; номер телефону: 8 10 (7172) 287526).

Звертаємо Вашу увагу, що у разі подання заявки для отримання стипендій, потрібно обов’язково проінформувати відділ міжнародних зв’язків ЦДПУ ім. В. Винниченка (начальник відділу Ляшук Анна Миколаївна, e-mail: [email protected])