Новини Ради молодих учених

Міжнародна науково-практична конференція (м. Кам’янець-Подільський)

7-8 жовтня 2020 року на базі кафедри методики викладання фізики та дисциплін технологічної освітньої галузі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Концепція управління процесами формування природничо-наукової компетентності майбутнього педагога фізико-технологічного профілю в STEM-орієнтованому навчальному середовищі». Учасником заходу стала голова Ради молодих вчених ЦДПУ Олена Трифонова. Конференція відбувалася в дистанційному режимі. Всі учасники мали змогу прослухати доповіді з наступних напрямків:

– Теоретико-методологічні основи природничо-наукової компетентності майбутнього педагога фізико-технологічного профілю.

– STEM-освіта: шляхи впровадження, актуальні питання та перспективи.

– Реалізація STEM-освіти в умовах хмароорієнтованого навчального середовища з фізики.

– Проблеми та перспективи дистанційного навчання у ЗВО.

Інформацію надано радою молодих вчених