Новини Ради молодих учених

Проблеми білінгвальної освіти

Проблеми білінгвальної освіти 19 жовтня 2020 року були обговорені під час семінару «Особливості реалізації білінгвального підходу в освітньому процесі з фізики» зі студентами спеціальності Середня освіта (Природничі науки). Керівником семінару стала голова ради молодих вчених О.М.Трифонова.

Під час семінару була презентована доповідь «A bilingual approach to teaching physics in high school» (доповідач: І.В.Вергун – аспірант кафедри природничих наук та методик їхнього навчання ЦДПУ (наук. кер.: д.пед.н., доц. О.М.Трифонова), вчитель фізики та інформатики Комунального закладу «НВО № 35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»).

Учасники семінару обговорили тлумачення термінів «Білінгвізм», «Білінгвальний підхід», цілі впровадження ідей білінгвальної освіти, структуру відкритого білінгвально-орієнтованого освітнього середовища, основні аспекти реалізації білінгвального підходу в освітньому процесі з фізики.

Інформацію надано радою молодих вчених