Новини Ради молодих учених

Зміни стилю життя людства, які пов’язані з карантинними обмеженнями, що викликав COVID-19. Але це не змінює активності молодих вчених. Так, 11-12 листопада 2020 року д.пед.н. О.М.Трифонова та к.пед.н. Д.В.Соменко стали учасниками пленарного засідання 5th International Scientific and Practical Internet – Conference «Modern problems of improve living standards in a globalized world» (V Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми забезпечення якості життя в глобалізованому світі»). Ця конференція стала одним з етапів міжнародного науково-педагогічного стажування.

На конференції були обговорені наукові та практичні проблеми підвищення якості життя в умовах глобалізації, закономірності й основні тенденції зміни різних аспектів якості життя людей. Всі доповіді були цікавими і змістовими. Учасники конференції охоче долучалися до обговорення проблематики конференції.

Робота конференції відбувалася за наступними секціями:

Секція 1. Методологічні та методичні засади вивчення феномена «якість життя»: філософський і психологічний аспекти.

Секція 2. Особливості використання фінансових і економічних інструментів для підвищення якості життя.

Секція 3. Роль і місце фізичної культури і спорту у формуванні здорового способу життя як основи підвищення її якості.

Секція 4. Духовність і гуманізм як фактори зміцнення особистісного ресурсу та підвищення якості життя.

Секція 5. Вплив засобів та каналів комунікації на якість життя людей.

Секція 6. Механізми юридичної відповідальності в умовах глобалізації.

Секція 7. Міждисциплінарний підхід до вирішення проблеми підвищення якості життя в сучасному світі.

Молоді вчені Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка презентували доповіді:

Д.В.Соменко – 3D PRINTER AS AN OBJECT OF STUDY OF THE DISCIPLINE «MECHANICAL ENGINEERING: FUNDAMENTALS OF ROBOTICS» AND ITS IMPACT ON QUALITY OF LIFE;

О.М.Трифонова – EXPERT ASSESSMENT OF THE DEVELOPMENT OF INFORMATION AND DIGITAL COMPETENCE IN MODERN GLOBALIZED WORLD.

Інформацію надано радою молодих вчених