Новини Ради молодих учених

Підготовка науково-дослідних проєктів: онлайн семінар

У Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка за участі проректора з наукової роботи д. психол. н, доц. Л.В. Клочек та к. геогр. н., доц. Ю.Ю. Сільченко 20 жовтня 2022 року для науково-педагогічних працівників був проведений онлайн семінар, де розглядали перспективи участі науковців університету в конкурсному відборі наукових проєктів та науково-технічних розробок, які виконуються за рахунок державного бюджету.

Учасниками семінару стали і молоді вчені університету.

На семінарі обговорювались:

1. Алгоритм щодо участі у конкурсному відборі проєктів, фундаментальних та прикладних наукових досліджень, науково-технічних та експериментальних розробок.
  2. Форми проєктів затверджені наказом МОН України.
  3. Перелік наукових напрямів, за якими проводиться державна атестація закладів вищої освіти в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності.
  4. Тематика наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок затверджена МОНУ.
  5. Форма науково-експертний висновок

Всі присутні мали змогу задати питання, які їх цікавлять, та отримати вичерпні відповіді.

Детальніше на сайті університету за посиланням.

Інформацію надано радою молодих вчених