Новини Ради молодих учених

Впродовж жовтня-листопада 2022 р члени Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України були активно залучені як члени конкурсної комісії ІІ-го Всеукраїнського конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення» з нагоди 25-річчя заснування інституції Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини».

До складу конкурсної комісії входила і голова РМВ нашого університету О.М.Трифонова.

22 листопада 2022 року було проведено підсумкове засідання конкурсної комісії та визначено переможців.

Найближчим часом буде організовано конференцію та урочисті заходи, під час яких заслужені відзнаки отримають автори кращих наукових робіт.

Порядок денний Підсумкового засідання Конкурсної комісії

Інформацію надано радою молодих вчених