Новини Ради молодих учених

Переможці обласної премії молодим науковцям Кіровоградської області

21 квітня 2023 року  відбулося засідання обласної комісії з питань підтримки молодих науковців області. Комісія розглянула здобутки молодих науковців та рекомендувала начальнику ОВА призначити премії та стипендії обласної державної адміністрації та обласної ради у 2023 році.

Стипендією обласної державної адміністрації і обласної ради для аспірантів, які навчаються у закладах вищої освіти Кіровоградської області, було відзначено  Катерину Москальчук - аспірантку кафедри історії України та всесвітньої історії ЦДУ імені Володимира Винниченка.
ІІІ обласну премію отримав молодий науковець, доцент кафедри філософії, політології та психології ЦДУ, кандидат психологічних наук Сергій Мельничук.

Вітаємо молодих вчених та бажаємо невпинного поступу на шляху до наукових вершин!